Shore Conference Boys Basketball sekmadienio/pirmadienio rezultatų suvestinė sausio mėn. 15

Shore Conference Boys Basketball sekmadienio/pirmadienio rezultatų suvestinė sausio mėn.  15

Pirmadienis, sausio mėn. 16

Ne konferencija

MLK vitrina

Naujojo Bransviko vidurinėje mokykloje

Nr. 3 Džeksono memorialas 59, Piskatavėjus 51

Vyresnysis Keithas Adame’as pelnė 21 tašką, pelnęs MVP apdovanojimus ir padėdamas „Jaguars“ įveikti „Chiefs“.

Reguliarus sezonas

Šv. Johnas Vianney 74 m., Pionierių akademija 50 m

Antro kurso studentas Aidenas Uras sėkmingai pelnė 15 taškų, o „Lancers“ pasiekė pergalę prieš „Pioneer Academy“. Ūras buvo vienintelis Šv. Johnas Vianney žaidėjas viršijo 10 taškų, o vyresnysis Connoras Howardas, jaunesnysis Emanuelis Domingo, jaunesnysis Deonas Jacksonas ir pirmakursis Alexas Jurado pergalę pelnė po septynis.

Nr. 1 Šv. Rose 53, Patriko mokykla 49

Pirmakursis Jaydenas Hodge’as atliko subalansuotą ataką ir pelnė 13 taškų, o antrakursis Evanas Romano ir jaunesnysis Mattas Hodge’as paskutinę minutę pataikė pagrindinius baudos metimus ir atvedė „Purple Roses“ į pergalę prieš „Celtics“ – 13-ą sezoną iš eilės.

Likus 50 sekundžių Romano pataikė išskirtinį baudos metimą, o po atkovoto kamuolio Mattas Hodge’as taip pat pataikė baudos metimus 1 iš 2 ir padidino pranašumą iki 51:49. Po šv. Rose sustabdė gynybą, Mattas Hodge’as pataikė dar du baudos metimus, kad užbaigtų.

Mattas Hodge’as pelnė 12 taškų, įskaitant tris tritaškius antrajame ketvirtyje. Antro kurso žaidėjas Bryanas Ebelingas aštuonis iš devynių savo taškų pelnė pirmajame kėlinyje, o Romano visus septynis – antrajame kėlinyje.

Antro kurso studentas Peteris Mauro surinko aštuonis taškus, o jaunesnysis Gioacchino Panzini – keturis taškus, įskaitant dvejų rankų pataikymą po Matto Hodge’o perdavimų.

Sekmadienis, sausio mėn. 15

Nr. 2 Manasquan 38, Saddle River Day 35

Antro kurso žaidėjas Dariusas Adamsas pelnė 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, o klasės draugas Griffinas Linstra pridėjo 10 ir 6, kad padėtų „Warriors“ sekmadienį iškovoti pergalę namuose prieš „Colonial Rebels“ ir treneriui Andrew Bilodeau buvo 400-oji pergalė karjeroje.

Linstra kampiniu tritaškiu likus 1:45 nutraukė rezultatą 31:31 ir laikui pasibaigus blokavo galimą tritaškių rezultatą. Vyresnysis Jackas Dettlingeris (1 už 2) ir Adamsas (3 už 4) kartu užbaigė rungtynes.

Manasquanas atsiliko 14:12 įpusėjus, o Adamsas pelnė tik tris taškus. Tada Saddle River Day pirmavo 31:27, likus mažiau nei septynioms minutėms, kol Manasquanas pelnė x taškus iš eilės ir galutinai išsiveržė į priekį. Adamsas rado vyresnįjį Quinną Petersą dėjimui ir sumažino deficitą iki 31:29, tada pataikė porą baudų metimų ir išlygino rezultatą 31 likus 4:50.

Bilodeau yra 15-asis Manasquan vyriausiojo trenerio sezonas – trečioji jo stotelė, einanti vyriausiojo universiteto krepšinio trenerio pareigas po darbo Mančesteryje ir Toms River North.

MLK vitrina

Rowan universitete

Toms River North 75, Bridžtonas 41

Jaunesnysis Micah Fordas pelnė 20 taškų ir visi 10 Toms River North žaidėjų pateko į taškų stulpelį pergale prieš „Bulldogs“.

Jaunieji Owenas Bakeris ir Jeremiahas Pruittas Toms River North pelnė po 12 taškų.