Ketvirtadienio futbolo patarimai: „Celtic Park“ rinkinys „Conference Cracker“.

Europos konferencijų lyga gali būti priskirta prie prastų santykių Europos varžybose, tačiau šį vakarą ji turėtų būti sausakimšame Keltų parke.

Vienas dalykas, kurio nebus rytiniame Glazgo gale, yra nuobodu. Lankytojai Bodø / Glimt didžiuojasi atakuojančiu futbolo ženklu Kjetil Knutsen ir tai padėjo pristatyti Eliteserien titulus. Knutseno auklėtiniai privertė visą Europą atsisėsti ir atkreipti dėmesį į bene didžiausią rezultatą Europos futbole per daugelį metų, kai dar spalį 6:1 sutriuškino Jose Mourinho vadovaujamą „Roma“.

Tačiau nuo to laiko komanda buvo atskirta, o keli pagrindiniai žaidėjai persikėlė į pelningesnes lygas ir Pats Knutsenas yra spekuliacijų objektas, kai tik atsiranda laisvų vadovų darbo vietų. Atvyko pakaitalai, tačiau iki naujojo Norvegijos sezono dar liko daugiau nei mėnuo, lankytojai gali būti šiek tiek nepasirengę.

Pagrindinis bruožas Keltų Ange Posteocglou vadovaujama, kaip greitai jie pradeda žaidimus net Europoje. Svarbu tai, kad pirmajame kėlinyje jie įmuša daugiau įvarčių nei antrajame, todėl galėjome pastebėti ankstyvą audrą, o du įvarčiai per pirmąsias 45 minutes yra patrauklūs esant 6/4. Tai buvo statymas, pasiekęs keturias iš šešių „Celtic“ Europos lygos grupių etapo rungtynių.

Ir būtų apgailėtina nepaminėti keltų kampų. Nuolatiniai skaitytojai sužinos apie savo statistiką, o „Hops“ gali tikėtis, kad šį vakarą vėl surinks neblogų skaičių. Daugiau nei 3 pirmųjų kėlinių „Celtic“ kampiniai buvo pavogti 6/5.

Varžovai Reindžeriai Europos lygoje susidurs su sunkia išvyka į Vokietiją, kurioje žais spalvingai Dortmundo Borussia. Geros naujienos Gersams yra tai, kad įvarčių mušėjas Erlingas Haalandas beveik neabejotinai praleis, o bloga žinia ta, kad jiems vis tiek reikės tylėti Reusui, Brandtui, Bellinghamui ir Hazardui.

Giovanni Van Bronckhurst auklėtiniai gerai reagavo į neseniai 3:0 pralaimėtą „Celtic“ ekipą ir nuo to laiko laimėjo visas trejas rungtynes ​​iki nulio, tačiau reikia nerimauti, kad šiais kalendoriniais metais jiems dar nepavyko laimėti svečiuose.

Beje, per pastaruosius du sezonus jie gerai pasirodė išvykoje Europoje ir bus pasiryžę išvykti iš Dortmundo vis dar lygiosios. Nebūtų staigmena, jei „Rangers“ kai kuriais žaidimo laikotarpiais sužlugdys Marco Rose’o komandą, tačiau vokiečiai turėtų laimėti. Gali apsimokėti čia šiek tiek atsispirti Dortmundui ir įmušti mažiau nei 2,5 įvarčio esant 10/3.

kitur, Šerifas Tiraspolis nereikėtų uostyti 3/1, kad mušti Braga. Moldovai iškovojo septynis taškus savo Čempionų lygos grupėje, įskaitant stulbinamą pergalę 2:1 prieš Madrido „Real“. „Braga“ nevykdo tempo Portugalijoje ir jau šį sezoną pralaimėjo „Red Star Belgrade“ ir „Midtjylland“.

Barselona gali būti pažeidžiami namuose Neapolis kurioms gerai sekasi Serie A. Barca pelnė tik du įvarčius per šešias Čempionų lygos grupės rungtynes, bet sugebėjo užimti trečią vietą po „Bayern“ ir „Benfica“. Nuo tada jie šiek tiek stabilizavo laivą, bet susikaus su geros formos „Napoli“, kuris nuo lentelės viršūnės Italijoje atsilieka vos dviem taškais. 14/5 dėl pergalės išvykoje gali būti verta įsitraukti.

Super vienišiai

• Daugiau nei 3 pirmojo kėlinio kampiniai 6/5 Bet365
  • Daugiau nei 1 pirmojo kėlinio įvartis ir daugiau nei 3 pirmojo kėlinio kampiniai 5/1 Bet365

Būsimų rungtynių peržiūros ir patarimai

Golfo patarimai

Praėjusią savaitę laimėjęs Scottie Scheffler 25/1, „Caddy“ siekia dvi savaites iš eilės tapti pelninga, rinkdamasi Tiger Wood’s Genesis Invitational Kalifornijoje.